+370 69333933 Savitarna
2023 Lapkričio 11 d.

Kliento istorija – kai bandymas sutvarkyti nelaimės padarinius atsiliepia sveikatai

Lapkritis Vilniuje prasidėjo ne tik su gaivia vėsa, bet ir su dideliu vėju, kuris mieste išvertė ne vieną medį. Vienas jų nuvirto ant mūsų dabartinio kliento Mariaus namo. Namų šeimininkas norėjo kaip galima greičiau pašalinti vėjo padarinius, tad tvarkyti žalą ėmėsi pats. Kaip jam pasisekė?

Nusprendęs neieškoti specialistų pagalbos, Marius savarankiškai išsikvietė kraną, kuris pašalins medį. „Maniau, kad viską galiu padaryti pats. Tuo metu atrodė, kad taupiau laiką ir pinigus“, – pasakoja Marius. Medžio šalinimo metu įvyko nelaimingas atsitikimas – medis netikėtai pasislinko ir sužalojo Mariaus koją.

Šiuo atveju noras tvarkyti problemą pačiam kardinaliai pakeitė kliento gyvenimo ritmą: jis negali vairuoti, negali dirbti, sportuoti ir vaikščioti. „Streso būsenoje priėmiau neprotingus sprendimus. Neįvertinau galimų rizikų, nepasitariau su niekuo. Pirmasis instinktas buvo kuo greičiau spręsti problemą, nesvarbu kaip. Nereikia taip daryti. Visi dirbame savo darbą, tai, ką mokame. Yra žmonės, kurių darbas padėti tokiose situacijose ir jas spręsti už mus“, – sako Marius, kurio namas šiandien jau sėkmingai tvarkomas TuriuŽalą.lt komandos.

„Žmonės galvoja, kad nekilnojamo turto tvarkymo darbai po draudiminio įvykio yra daug laiko ir pinigų kainuojantis procesas. Tai ne visai tiesa, nes kreipiantis į mūsų komandą, dokumentų pildymas ir tvarkymo darbai prasideda nedelsiant. Juolab, kai turtas apdraustas, mūsų paslauga yra teikiama nemokamai. Asmenys, turintys draudimą, dažniausiai nežino savo teisės į tokią nemokamą paslaugą“, – sako Mindaugas, TuriuŽalą.lt atstovas.

Mindaugas pabrėžia, kad specialistų konsultacija ir pagalba yra būtina tokiose situacijose: „Ne tik dėl patirties ar žinių, bet ir dėl įrangos, kuri leidžia užtikrinti darbo saugumą likviduojant padarinius ir atstatant turto žalą.“