+370 69333933 Savitarna
2023 Liepos 04 d.

Pasiekimai ir iššūkiai: mūsų indėlis atkuriant „Live Square“ verslo centrą

Gaisras yra viena iš skaudžiausių nelaimių. Jis ne tik naikina materialųjį turtą, bet ir sukelia didelį emocinį stresą visiems, kuriuos jis paliečia.

Savaitgalį Vilniuje įsikūręs verslo centras „Live Square“ patyrė tokią nelaimę – liepsnose paskendo antras pastato aukštas. Ugniagesiam, užgesinus liepsną, į pagalbą suskubo TuriuŽalą.lt komanda. Gaisrui įvykus šeštadienį (07.01 d.), pirmadienį (07.03 d.) mūsų komandos profesionalai jau pradėjo specializuotus patalpų valymo darbus. 

Specializuotas valymas: neatsiejamas patalpų atkūrimo etapas po gaisro

Gaisro metų dūmai ir jų kvapas pakeitė patalpas neatpažįstamai. Kai kurios medžiagos degdamos išskiria juodus dūmus, kurie visus patalpos paviršius nudažė juoda spalva. Tuo pačiu į visus paviršius įsigėrė degėsių kvapas, dėl kurio nelaimės pėdsakai lydėtų praėjus net ir labai ilgam laikui. 

Specializuotas patalpų valymas yra vienas iš svarbiausių patalpų atkūrimo etapų. Jo metu yra pašalinamos pasekmės, kurias palieka ugnis ir dūmai – juodos smalkės ir nemalonus gaisro kvapas. Valymas taip pat užtikrino, kad verslo centro patalpos vėl taptų saugios naudoti jo darbuotojams.

Nelaimės dažnai skaudžiai paliečia žmonių gyvenimus, darbus ir verslus. Mūsų tikslas yra padėti žmonėms lengviau išgyventi tokias siaubingas situacijas, kupinas streso, nerimo ir nežinomybės. Mes norime suteikti atsakymus ir pagalbą, sumažinti patiriamą stresą kiek įmanoma labiau.

Dėkojame visiems, kurie pasitiki mumis ir leidžia padėti sunkiu laikotarpiu. Mes esame čia, kad Jūs lengviau išgyventumėte nelengvą laikotarpį ir susigrąžintumėte prarastą viltį. TuriuŽalą.lt – kartu su Jumis sunkiomis akimirkomis.

Informacijos ir nuotraukos šaltinis: 15min.lt