+370 69333933 Savitarna
2024 Balandžio 15 d.

Viską naikinančios gaisro liepsnos ir kilnojamojo turto atkūrimas

Gaisro liepsnos gali skaudžiai paliesti visas gyvenimo sritis – psichologinę būklę, darbą, sveikatą ir žinomą – turtą. 

Nors su ištikusiais psichologiniais sunkumais galime tik iš dalies padėti susigyventi, dėl turto ir brangių daiktų atkūrimo mes prisiimame visą atsakomybę ir atiduodame pažadą, kad sugrąžinsime jiems pradinę būklę.

Mūsų komanda siūlo specializuotas kilnojamo turto (KT) valymo paslaugas, padedant atkurti buities daiktus, baldus ir elektroniką iki pirminės, priešgaisrinės būklės. Ši paslauga yra skirta kruopščiam aprūkusių daiktų, buitinės technikos, baldų (įskaitant skalbimo mašinas, orkaites, televizorius ir kitą techniką) valymui.

Ar svarbu daiktus po gaisro kruopščiai išvalyti?

Suodžiai, prasiskverbę į buitinės technikos vidų, gali sukelti ne tik nemalonų kvapą, bet ir trumpalaikius bei ilgalaikius gedimus. Specializuotas valymas neapsiriboja paviršiumi; būtina daiktus išardyti, valyti jų dalis ir kitus komponentus iš vidaus, užkertant kelią bet kokiems elektros instaliacijos gedimams. 

Mūsų komanda naudoja pažangiausias technologijas ir metodikas, kad kruopščiai atliktų valymą ir atkurtų visus asmeninius daiktus, baldus, techniką ir interjero detales po gaisro.

Už kiekvieno asmeninio daikto – daugiau nei matoma akimi!

Asmeniniai daiktai turi ypatingą emocinę svarbą daugeliui iš mūsų. Tikime, kad mūsų profesionalumas valant turtą ir rūpestis detalėmis grąžina daugiau nei tik daiktų funkcionalumą. Kartu jie grąžina ir Jūsų saugumo jausmą ir džiaugsmą.

TuriuŽalą.lt – Jūsų ramybės garantas.