+370 69333933 Savitarna
2023 Lapkričio 11 d.

Pasiekimai ir iššūkiai: „Live Square“ verslo centro atkūrimas po gaisro 

Dar vasarą dalinomės, kad skubiai pradedame specializuotą valymą ir žalos atstatymo darbus po gaisro „Live Square” verslo centre. Gaisras buvo apėmęs antrą pastato aukštą. Žmonės nelaimės metu nenukentėjo. Gaisrui įvykus šeštadienį (2023.07.01 d.), pirmadienį (2023.07.03 d.) mūsų komandos profesionalai jau pradėjo specializuotus patalpų valymo darbus. Šiandien, kuomet visi verslo centro darbuotojai jau saugiai grįžo į patalpas, norime pasidalinti 3-is mėnesius trukusių darbų eiga ir procesu.

Pristatome šiek tiek statistikos. Gaisras buvo užgesintas per 20 minučių, o per tokį laiką padarė žalos už 197 000 eurų. Patalpų grindų plotas, kurį teko valyti ir atstatyti sudaro 798,50 m2. Bendras išvalytų elektros ir priešgaisrinės laidų ilgis siekia 2 795 m. Specializuotas valymas buvo atliktas 123 biuro stalams ir net 140 biuro kėdžių.

Pirmasis etapas – valymas po gaisro.

Pirmasis etapas buvo skirtas išvalyti mažiau aprūkusią patalpų pusę: biuro sienas, lubas, grindis, baldus, ventiliacijos sistemą, laidus, vamzdžius, langus, pertvaras. Antrame aukšte jaukumą kūrusi kiliminė danga po gaisro skleidė ypač nemalonų degėsių kvapą ir atrodė prastai. Pasirūpinome kiliminės dangos švara, po truputį nyko gaisro kvapas ir šviesėjo bendras vaizdas. Atliekant valymą po gaisro, pasirūpinome verslo centro virtuvėle ir biuro reikmenų švara. Taip pat buvo demontuotos „Armstrong” lubos ir pradėtas žalos atstatymas po gaisro: keičiamos lubos, tvarkoma elektros instaliacija, priešgaisrinė instaliacija ir dažomos sienos. Po šių darbų, trukusių vieną mėnesį, patalpos buvo paruoštos klientų sugrįžimui į savo darbo vietas.

Antrasis etapas – patalpų valymas ir žalos atstatymas po gaisro.

Antruoju etapu buvo valoma stipriau aprūkusi patalpų dalis – pusė, buvusi arčiausiai gaisro židinio. Specializuoto valymo metu buvo atliekami darbai kaip ir pirmojo etapo metu (valomi paviršiai, daiktai, sienos, grindys, baldai). Šiame etape buvo demontuotos visos kabinetų durys ir pakeistos naujomis. Gaisro židinio patalpą teko pilnai demontuoti ir atstatyti po gaisro.

Mažiau aprūkusią patalpų dalį pavyko atstatyti ir paruošti darbuotojų grįžimui į darbo vietas per mėnesį. Labiau nukentėjusi patalpų dalis, dėl specifinių  medžiagų ir įrangos užsakymo ir pristatymo terminų buvo paruošta naudojimui po dar 1,5 mėnesio. Tad bendra darbų apimtis – 3 mėnesiai, po kurių visos patalpos buvo pilnai atkurtos ir klientai galėjo grįžti į savo darbo vietas.

Ačiū, kad pasitikite mūsų komanda! Mes esame čia, kad padėtumėme Jums po įvykusios nelaimės greičiau grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Išsamesnę informaciją apie turto pažeidimus galite rasti nekilnojamo turto pirminės apžiūros akte.

Nuotraukų šaltiniai: TuriuŽalą.lt ir Eika.lt