+370 69333933 Savitarna
2024 Balandžio 10 d.

Operatyvumas ir profesionalumas: pirmojo 2024-ųjų metų ketvirčio darbų apžvalga 

Nelaimės – neišvengiamos, bet greitas ir profesionalus reagavimas gali sumažinti jų padarinius. Mūsų komanda klientams įrodė, kad yra pasiruošusi nedelsiant veikti profesionaliai ir išlaikyti sąmoningumą net kritinėse situacijose. Paruošėme trumpą ataskaitą apie komandos sėkmę ir vienybę pirmajame 2024 metų ketvirtyje, išskirdami įsiminusius įvykius.

Gaisras vaikų darželyje Kaišiadorių raj.

Kai liepsnos pasiglemžė mažųjų saugią erdvę, tai tapo tikru išbandymu visai bendruomenei. TuriuŽalą.lt tą akimirką greitai mobilizavo jėgas, kad darželis vėl taptų saugus ir švarus mokymosi aplinkai. Nuo nelaimės praėjus preliminariai mėnesiui, vaikai galėjo grįžti į saugias ir atkurtas darželio patalpas.

Gaisras Kaune

Kaune įvykusio gaisro padariniai galėjo būti dar didesni, jei ne TuriuŽalą.lt komandos operatyvumas. Kiekviena uždelsta valanda būtų reiškusi vis didesnę žalą turtui dėl kiauro stogo. Komandos profesionalumas ir greitis leido mums sutvarkyti pažeistą stogą vos per 2 dienas! Čia pagerinome savo pačių rekordą ir vėliau galėjome tęsti patalpų valymą ir turto atkūrimą.

Liepsnos Klaipėdoje

Klaipėdos rajone kilęs gaisras parodė, kaip svarbu turėti greitai reaguojančią pagalbos komandą (gaisrininkus ir TuriuŽalą.lt) ir žinoma, turto draudimą. Mūsų komanda operatyviai įrengė laikiną stogą ir langus, apsaugodami turtą nuo papildomos žalos. Nors galutiniai nelaimės nuostoliai dar skaičiuojami, jie bus tikrai dideli (ugnis pažeidė beveik visas esančias inžinerines sistemas, apdailą bei visą stogą). Įvertinus gaisro priežastį ir žalą, galėsime pradėti tolimesnius turto atkūrimo darbus.

Esame ypač dėkingi klientams už pasitikėjimą ir komandai už vienybę, bendruomeniškumą ir profesionalumą. Tikime, kad mūsų darbas sprendžia žmonių problemas ir lengvina nelaimių naštą!

TuriuŽalą.lt – Tavo ramybės garantas.