+370 69333933 Savitarna
2023 Lapkričio 08 d.

Klientės istorija – akimirka, kai svajonių namai virsta skęstančiu košmaru

Garsiai apie šias istorijas kalbama mažai, bet vandens žala ir turto užliejimai yra labai dažna problema. Kai mylimi namai pradeda tiesiogine prasme skęsti, kiekvienam šeimininkui tai tampa didžiausiu košmaru. Trūkę vamzdžiai, stogo defektai, aplaidūs kaimynai ar net gamtos potvyniai – daug dažnesnės problemos, nei mes įsivaizduojame. 

„Buvo baisu… Grįžau namo po darbo, atidariau duris ir visur vanduo. Jis tekėjo nuo lubų virtuvėje ant grindų, virtuvės baldų, elektronikos, buitinės technikos… Remontas buvo atliktas prieš metus, iš sukauptų santaupų. Pasaulis žlugo akimirksniu.“, – taip savo istoriją pradeda Elena iš Vilniaus, kurios butas buvo užlietas dėl aukščiau gyvenančių kaimynų bute trūkusio seno, surūdijusio vamzdžio. 

Elena Vilniuje gyvena viena, šoko būsenoje nežinojo, ką daryti. Visa laimė, kad mergina iš pažįstamų gavo patarimą kreiptis į TuriuŽalą.lt. „Specialistai atvyko į mano butą, apžiūrėjo ir įvertino žalą, padėjo man užpildyti visus reikalingus dokumentus draudimo bendrovei. Jie net pasirūpino visais rekonstrukcijos darbais. Man buvo sunku patikėti, kaip greitai ir sklandžiai viskas vyko. Visa laimė, kad turėjau draudimą ir laiku kreipiausi į tinkamus specialistus.“, – pasakoja Elena. 

Mindaugas, TuriuŽalą.lt specialistas, pabrėžia, kad svarbiausia šiose situacijose yra nedelsiant kreiptis pagalbos. „Kuo greičiau pradedami atstatymo darbai, tuo mažesnė žala. Ypač, kai kalbama apie užliejimus. Drėgmę iš sienų ir grindų buvo būtina nedelsiant profesionaliai išdžiovinti. Kadangi Elenos butą užliejo spalio mėnesį, palikti atidaryti langai nebūtų padėję.“

Linkime išlikti atidiems ir išmintingiems net ir kritinėse situacijose! Jei nutiks nelaimė, prisiminkite apie savo galimybę rinktis nemokamą TuriuŽalą.lt specialistų pagalbą.